Cech.ilawa

Portal informacji praktycznej

Wszystko się zmienia

Kiedy na przykład na początku lat dziewięćdziesiątych ktoś powiedziałby, że praktycznie każdy będzie mógł kupić sobie kiedyś w sklepie urządzenie takie, jak Samsung Avila, to zapewne uznano by to za jakiś żart.

Smartfony są jednak obecnie coraz popularniejsze, a ich ceny w niedalekiej przyszłości powinny stać się przystępniejsze, co z kolei sprawi, że mało kto będzie jeszcze korzystał z klasycznych „komórek”.

W dzisiejszych czasach nikogo już nie dziwi, że za pomocą telefonu komórkowego można zrobić zdjęcie, nakręcić filmik czy też połączyć się z Internetem.

Konstruktorzy smartfonów starają się jeszcze bardziej udoskonalać te i tak już przecież bardzo uniwersalne i nowoczesne urządzenia.

Avila ma na przykład wmontowany system nawigacji satelitarnej, który, trzeba przyznać, jest naprawdę dokładny i praktyczny.

Ogólnie rzecz biorąc, GPS-y jeszcze nie tak znowu dawno w ogóle nie były dostępne dla zwykłych ludzi – przez wiele lat korzystało z nich wyłącznie wojsko – a obecnie montuje się je w popularnych modelach telefonów… Po tego typu kwestiach możemy ocenić, jak szybko dokonuje się postęp technologiczny.

fornir rampa przeładunkowa