Cech.ilawa

Portal informacji praktycznej

Przydatna integracja stacji LaMetric ze smartfonem

Czy wiedzieliście, że istnieje coś takiego jak stacja o nazwie LaMetric, która wyświetla specyficzne treści ze zsynchronizowanego z nią smartfona? Jest to forma nowoczesnego, zaawansowanego pod względem funkcji połączenia budzika z wyświetlaczem, posiadająca treści o charakterze mocno zindywidualizowanym. Nie sposób zaprzeczyć, że jesteśmy współcześnie zasypywanie niesłychanym ogromem informacji.

Ma to miejsce szczególnie w sieci, przy czym znaczna część z tych rzeczy albo w ogóle nas nie interesuje i nie dotyczy, albo zwyczajnie jest bezwartościowym materiałem w ogóle. W tym momencie idealnie sprawdzi się LaMetric.

Będziemy posiadać oryginalny ekranik, który pokaże nam jedynie to, co uznamy za interesujące i ważne uwagi – bez konieczności patrzenia na wyświetlacz naszego smartfona. Faktem pozostaje jednak, że konieczna jest tu komunikacja pomiędzy ekranikiem, a smartfonem, jednak nie jest to kwestia problemowa, czy uciążliwa.

Dzięki temu rozwiązaniu będziemy mieć bieżący dostęp jedynie do istotnych dla nas informacji, które w dodatku zostaną pogrupowane tematycznie, po to by podwyższyć przejrzystość, a przez to sam komfort użytkowania.

rozpuszczalnik metanol