System Windows

System Windows

17 lipca 2017 Wyłącz przez Kasia
choroby.sezon.net.pl

Windows Phone z całą pewnością nie należy do najczęściej używanych mobilnych systemów operacyjnych. Używa go od kilku do kilkunastu procent użytkowników. Nie tylko pod względem płynności system mobilny Microsoftu zupełnie różni się od Androida, posiada on też uboższą bazą oprogramowania.

Kolejną różnicą jest interfejs zastosowany w Windows Phone, składa się on z kafelków i wygląda zupełnie inaczej niż w przypadku Androida czy iOS-a. Windows Phone jest systemem zamkniętym, co oznacza, że nie pozwala na uzyskanie dodatkowych możliwości, został stworzony przede wszystkim z myślą o niezbyt zaawansowanych użytkownikach, którzy podczas użytkowania smartfonu chcą tylko by wszystko płynnie działało. Mobilnym systemem Microsoftu warto zainteresować się chociażby dla nadchodzącej aktualizacji, którą otrzymają wszystkie urządzenia działające pod kontrolą systemu Windows Phone 8.

Nawet te, które pojawiły się na rynku w 2012 roku. Następcą obecnego na rynku Windows Phone 8 będzie Windows 10. Będzie to praktycznie to samo oprogramowanie, co na tabletach i pecetach.

Przepompownie ścieków https://zapmaster.pl/paletyzatory/