Cech.ilawa

Portal informacji praktycznej

Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

Poza OC (ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej), w zasadzie większość ubezpieczeń jest dobrowolna. To od zainteresowanych zależy, czy zdecydują się na dodatkowe, takie jak NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków), AC, mieszkania czy na życie. Mało kto na co dzień zdaje sobie sprawę z tego, ile zagrożeń czeka na nas każdego dnia i niewielu myśli o tym, aby zabezpieczyć swoich bliskich przed śmiercią, która może nastąpić nie tylko w następstwie choroby, ale również nieszczęśliwego wypadku. Z tego względu indywidualne ubezpieczenie na życie jest bardzo polecaną opcją. Wykupując je, masz pewność, że w razie wypadku Twoi bliscy otrzymają świadczenia finansowe, które pomogą im nie tylko pokryć koszty związane z pogrzebem, ale także późniejsze wydatki. Ma to szczególne znaczenie w przypadku osoby, która wnosi do rodziny największy dochód – w razie jej śmierci inni członkowie mogą łatwiej przeżyć ten trudny dla nich okres.

Korzyści płynące z wykupienia ubezpieczenia

Nawet osoba, która na każdym kroku uważa na siebie i dba o zdrowie, może paść ofiarą jakiegoś wypadku samochodowego lub złamać nogę w drodze do pracy. Takie sytuacje zdarzają się niespodziewanie i nie mamy na nie wpływu, ale jedyne co możemy zrobić to wykupić ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.

Choć oczywiście nie rekompensuje nam to w całości szkody, jaką ponosimy, jest dodatkową formą pomocy. Podczas przebywania na zwolnieniu lekarskim (kiedy wypłata wynosi jedynie 80% naszego stałego wynagrodzenia), dodatkowe pieniądze okazują się niezwykle przydatne, zwłaszcza gdy czekają nas wizyty u specjalisty i decydujemy się na prywatne usługi medyków. Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków to dodatkowa pomoc po wypadku w pracy lub życiu prywatnym, również wsparcie po omdleniu, ataku padaczki czy zawale serca. Bez względu na to, jakie schorzenie może Cię dopaść, możesz liczyć na pomoc finansową od ubezpieczyciela. Eko Life oferuje w tej materii najkorzystniejszą ofertę, zarówno w związku NNW jak i indywidualnego ubezpieczenia na życie.

Eko Life – firma wywiązująca się ze swoich zobowiązań

Eko Life jest firmą ubezpieczeniową, w której wykupisz indywidualne ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, ale także OC, AC czy ubezpieczenie na mieszkanie. Jesteśmy rzetelną firmą, dlatego w razie potrzeby sprawnie załatwiamy formalności, aby nasz Klient jak najszybciej mógł uzyskać od nas wsparcie. Na rynku firm ubezpieczeniowych jesteśmy liderami, nie tylko ze względu na stawki, jakie oferujemy, ale również warunki umowy.

To one sprawiają, że wielu Klientów wykupuje u nas cały pakiet ubezpieczeń, aby zagwarantować dobre warunki zarówno sobie, jak i swoim bliskim, szczególnie jeśli chodzi o indywidualne ubezpieczenie na życie.

kancelaria adwokacka lublin www.stephan-keppler.de