Cech.ilawa

Portal informacji praktycznej

Telefon lepszy niż komputer

Przekonanie o tym, że telefon to urządzenie służące wyłącznie do przeprowadzania rozmów, dawno już jest nieaktualne. Dzisiejszy telefon komórkowy, jest w stanie zastąpić w zupełności stacjonarny komputer.

Rozwój technologii doprowadził do powstania wielu wersji tego urządzenia, z równie szeroką ofertą aplikacji, które sprawiają, że telefony są lepsze od komputera. Najnowszy, najbardziej popularny telefon, który już wypiera z rynku tradycyjnego peceta to oczywiście Smartfon.

Połączenie telefonu komórkowego z przenośnym komputerem w zgrabnej obudowie. O ile owa obudowa bardzo nas zachwyca, to również bogata oferta dostępnych aplikacji robi ogromne wrażenie.

Wyróżnia go przede wszystkim wyposażenie w ciągle aktualizowane systemy operacyjne. Ekran dotykowy w kilku rozmiarach, a do tego sam telefon jest cieńszy, ale nieco szerszy od tradycyjnego telefonu.

Posiada równie szybki procesor i dużą pamięć, jak komputerowe urządzenia, co korzystnie wpływa na połączenie z usługami i programami dotychczas dostępnymi tylko na tradycyjnym komputerze.

system zarządzania budynkiem