Cech.ilawa

Portal informacji praktycznej

Tajwańska konkurencja

Asus bardziej znany z nazwy ASUSTek Computer. To kolejny tajwański producent znany głównie z produkcji płyt głównych, kart graficznych, napędów optycznych czy produktów sieciowych.

Być może część producentów tak ściśle związanych z jakąś dziedziną nie powinna zmieniać oferowanego asortymentu. Niewątpliwie smartfon to urządzenie mobilne mające zastąpić między innymi komputer ASUS kojarzony najczęściej z laptopami czy notebookami może stanąć na wysokości zadania i być konkurencją dla pozostałych producentów, choć zdecydowanie w tej materii dopiero rozpoczynają działalność.

Choć w ofercie nie mają zbyt wielu modeli systematycznie poszerzają asortyment podnosząc poprzeczkę. Hasłem producenta jest niezawodność pod każdym względem.

Najnowszy niezawodny smartfon Asus to Zenfone 5 – przede wszystkim lekki 145 gram, dwie karty dual sim i naprawdę bardzo elegancki design, dwurdzeniowy procesor i 8 GB wbudowana pamięć. Ale to, co wyróżnia smartfony Asus to między innymi cena przystępna w porównaniu do konkurencji to może czynić je atrakcyjniejszymi.

Lamix - Artykuły papiernicze