Cech.ilawa

Portal informacji praktycznej

Polisa ochronna na życie

www.karwacki.org

Wśród opcji ubezpieczenia życiowego znajduje się najbardziej podstawowa oferta, jaką jest polisa ochronna. Jej zakres obejmuje tylko i wyłącznie wypłatę odszkodowania w przypadku śmierci posiadacza polisy.

Warto podkreślić, że takie ubezpieczenie oprócz wyboru długości trwania polisy, nie posiada żadnych dodatkowych opcji dla klienta. Zatem jest tylko i wyłącznie polisą, która zostanie wypłacona w przypadku śmierci, jeżeli z jakiś powodów posiadacz polisy postanowi zrezygnować z niej przed wygaśnięciem terminu związania z ofertą nie otrzyma żadnego zwrotu wpłaconych składek.

Przed podpisaniem umowy zwróćmy uwagę, która wersja będzie dla nas korzystniejsza, czy ubezpieczenie terminowe obejmujące określoną liczbę lat, czy może jednak opcje na całe życie. Jest to kwestia bardzo indywidualna, bowiem zawsze można wybrać częściową ofertę, a jeśli uznamy, że jest korzystna przedłużymy ja o kolejne lata.

Jednak z drugiej strony w przypadku opcji dożywotniej stawki odszkodowania są nieco korzystniejsze.

https://zapmaster.pl/stanowiska-montazowe/ http://www.unitycentrum.pl/a/68/broker-ds-ubezpieczen-naleznosci/oferta/ubezpieczenie-naleznosci/krakow